Spotkanie opłatkowe w Przedszkolu

  Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. W przedświąteczny piątek 21.12.2018r. odbyło się w naszym Przedszkolu Spotkanie opłatkowe. Przebiegało ono w niezwykle ciepłej, choć grudniowej atmosferze.

Na spotkaniu obecne były pani dyrektor Barbara Aleksiejczyk i wicedyrektor Teresa Sapieha, pani Asia Klepacka, harcerze oraz pracownicy. Ambasadorzy Betlejemskiego Światełka Pokoju wnieśli światło i podzielili się nim z najmłodszymi. Pani dyrektor przeczytała fragment Pisma Świętego. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia, a na koniec śpiewaliśmy kolędy.

Katarzyna Zieziulewicz

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2388130

Ogląda nas

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.