BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU POWĘDROWAŁO DO MIESZKAŃCÓW GMINY LIPSK

  Dwa dni - 21.12 oraz 23.12 harcerze z 6.LDHSG „Żubry” dzielili się Betlejemskim Światłem z mieszkańcami naszej gminy.   W piątek rano delegacja harcerek z dh. Elą wzięła udział w przekazaniu światła na Białoruś w Kuźnicy. Tradycyjnie uroczystość odbyła się na przejściu granicznym w obecności władz państwowych oraz harcerskich. Również w piątek cała drużyna podzielona na dwa patrole odwiedziła zakłady pracy na terenie Lipska.

Betlejemskie Światło Pokoju przekazane zostało Burmistrzowi Lipska, pracownikom poczty, ZOZ-u, banków, MGOK-u, Pomocy Społecznej, Gospodarki Komunalnej oraz prywatnym przedsiębiorcom. Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie. W niedzielę zaś Światło z Betlejem zawędrowało do naszych kościołów w Lipsku oraz Rygałówce, gdzie wszyscy chętni mieszkańcy  gminy mogli wziąć je do swoich domów.

L.Zaniewski

 

 

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2422002

Ogląda nas

Odwiedza nas 413 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Harcerstwo BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU POWĘDROWAŁO DO MIESZKAŃCÓW GMINY LIPSK