Eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców kl. VIII i Gimnazjum

  W dniu 09.02.2019r. w Płaskiej odbyły się eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny ze szkół w: Płaskiej, Białobrzegach, Bargłowie i Lipsku. Nasza drużyna wygrała wszystkie trzy mecze zajmując I miejsce i awansując do zawodów powiatowych. Niestety trzeba też uczciwie powiedzieć , że wynik naszego zespołu był lepszy niż gra. W pierwszym meczu z Bargłowem chłopcy sprawiali wrażenie jakby pierwszy raz grali w piłkę ręczną. Być może częściowo to wina stresu, ale błędów własnych było zdecydowanie za dużo.

Skład drużyny: Stanisław Olszewski, Paweł Dobko, Filip Czokało, Jakub Rolewicz, Mieszko Skardziński, Krzysztof Boguszewski, Arkadiusz Drapczyński. Rezerwowi: Jakub Klepadło, Tomasz Rakus, Krzysztof Ostrowski, Jakub Czygier, Mateusz Białous, Piotr Kieczeń, Łukasz Buiński, Artur Skardziński.
Trener drużyny: Zbigniew Krzywicki.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395994

Ogląda nas

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport Eliminacje gminne w piłce ręcznej chłopców kl. VIII i Gimnazjum