Wycieczka do Białegostoku

  Uczniowie klas Vb, VIa i VIb wzięli udział w wycieczce do Białegostoku. Pierwszym punktem programu był interaktywny spektakl pod tytułem „Ziemia - planeta filmu”. Widzowie mieli możliwość poznania historii kina i filmu, ciekawostek związanych z procesem powstawania dzieła filmowego - w sposób dość nietypowy, mogli na pewne zjawiska spojrzeć okiem kosmitów. W sztuce ważną także okazała się aktywność widzów, którzy mogli wykazać się znajomością pojęć związanych z kinematografią.

  Następnie pojechaliśmy do Papugarni. To miejsce okazało się być bardzo atrakcyjne, ponieważ tak wielu kolorowych papug, które dosłownie nas obsiadły, jeszcze nie widzieliśmy. Ptaki bardzo zainteresowały się przybyszami, zwłaszcza, że niektórzy zakupili pokarm, żeby je karmić.
  W Galerii Białej mieliśmy czas na obiad oraz drobne zakupy, natomiast ostatnim punktem naszej wycieczki było lodowisko miejskie. Nie wszyscy opanowali sztukę jazdy na łyżwach, ale przynajmniej podejmowali próby. Pełni wrażeń i zadowoleni, wróciliśmy do domu.

B. Mucha

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436953

Ogląda nas

Odwiedza nas 94 gości oraz 0 użytkowników.