Walentynki w przedszkolu

  Walentynki obchodzimy bez względu na to, ile mamy lat i jakiej jesteśmy płci. Zainteresowanie tym świętem wykazały również dzieci z naszego przedszkola. W dniu Świętego Walentego wszyscy mieliśmy czerwone lub różowe ubrania, a nasze sale pełne były czerwonych serduszek – symbolu miłości i przyjaźni.

Przedszkolaki dowiedziały się skąd wziął się zwyczaj walentynkowy – to szczególne okazywanie w tym dniu serdeczności i miłości, zwyczaj wręczania kartek, które ukradkiem można komuś włożyć do kieszeni lub dyskretnie obdarować wybraną osobę, co miało miejsce w naszym przedszkolu.
Tego dnia  wszyscy czuliśmy się potrzebni i kochani. To był naprawdę radosny dzień.

Katarzyna Zieziulewicz

Statystyki

Odsłon artykułów:
2424340

Ogląda nas

Odwiedza nas 450 gości oraz 0 użytkowników.