CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU

  W dniu 09.02.2019 r. swoje zmagania w piłce ręcznej rozpoczęli chłopcy klas V-VI. Był  to ich  pierwszy występ w tak poważnych zawodach. Spisali się wręcz wyśmienicie zajmując w powiecie augustowskim I miejsce. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje szkół: SP 3 w Augustowie, SP 4 w Augustowie, SP w Bargłowie oraz SP w Lipsku.

  Drużyna występująca w składzie:  Damian Buraczyk, Szymon Masiejczyk, Jakub Jurgielewicz, Dawid Białous, Maciej Buraczyk, Bartosz Chilmonik, Kajetan Drapczuk, Eryk Gładczuk, Szymon Masiejczyk, Tomasz Wierzbicki, Dawid Samełko, Kacper Trochimowicz oraz Paweł Zieziula uzyskując tytuł Mistrza Powiatu zdobyła prawo uczestnictwa w kolejnej fazie rozgrywek na szczeblu Grupy Północnej. Trenerem zespołu jest p. Leszek Zaniewski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Leszek Zaniewski

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395964

Ogląda nas

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport CHŁOPCY KLAS V-VI - MISTRZAMI POWIATU