PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY KL. IV-VI

  Nie będą mile wspominać wyjazdu do Dąbrowy Białostockiej nasi chłopcy z drużyny piłki ręcznej klas IV-VI. 18.02.2019 roku rozgrane zostały zawody na szczeblu ½ Finału Wojewódzkiego czyli Eliminacje i Finał Grupy Północnej. Po dwóch porażkach z SP w Szudziałowie i SP w Suwałkach odpadliśmy z dalszych rozgrywek.

Drużyna prowadzona przez p. Leszka Zaniewskiego grała w składzie:  Damian Buraczyk, Szymon Masiejczyk, Jakub Jurgielewicz, Bartosz Kasjan, Dawid Białous, Maciej Buraczyk, Bartosz Chilmonik, Kajetan Drapczuk, Eryk Gładczuk, Szymon Masiejczyk, Tomasz Wierzbicki, Dawid Samełko, Kacper Trochimowicz oraz Paweł Zieziula. Ostatecznie chłopcy zajęli V MIEJSCE. Mimo porażki należą się im ogromne brawa za zaangażowanie, walkę i determinację na boisku. Za rok będzie jeszcze lepiej. DZIĘKUJEMY!

L Zaniewski

Statystyki

Odsłon artykułów:
2393373

Ogląda nas

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport PIŁKA RĘCZNA - CHŁOPCY KL. IV-VI