PIŁKARKI RĘCZNE JUŻ W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE

  Dwa dni (czwartek- 28.02 oraz niedziela- 03.03) trwała rywalizacja piłkarek ręcznych w półfinale wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej ( klasy VII-VIII SP oraz III G) w Dąbrowie Białostockiej. Do zawodów zgłoszone zostały drużyny: SP w Dąbrowie Białostockiej, SP 3 w Augustowie, SP 7 w Suwałkach, SP w Sidrze oraz nasza szkoła.

Zgodnie z przepisami w przypadku pięciu drużyn zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Skład naszej drużyny: Patrycja Aleksiejczyk, Zuzanna Błaszczyk, Natalia Paszko, Gabriela Chomiczewska, Aleksandra Czarnoskutow, Beata Jacewicz, Pola Protasiewicz, Kinga Kasjan, Kornelia Eksterowicz, Aleksandra Basińska, Aleksandra Zambrowska, Wiktoria Paszko, Julia Bejnarowicz. Trenerem drużyny jest p. Leszek Zaniewski.
Wyniki:

  • SP  Dąbrowa Białostocka - SP Lipsk- 11-6
  • SP Lipsk - SP 3  Augustów – 11-9
  • SP Lipsk - SP 7 Suwałki- 12-6
  • SP Lipsk - SP Sidra- 20-9

Po bardzo zaciętych i wyrównanych meczach ostatecznie nasza drużyna zajęła II miejsce, uzyskując awans do dalszej fazy rozgrywek. Dziękujemy kibicom z Lipska za wspaniały doping. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

L Zaniewski

Statystyki

Odsłon artykułów:
2421780

Ogląda nas

Odwiedza nas 455 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Sport PIŁKARKI RĘCZNE JUŻ W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE