Dzień Kobiet

  „Szkolny Women Show” na Dzień Kobiet przygotowany przez Samorząd Uczniowski i wolontariuszy okazał się prawdziwym show. Pokaz mody znanego projektanta DIORA oraz taniec naszych chłopaków i „Małej Pasji” okazały się strzałem w dziesiątkę, a scenki na temat roli kobiety  i mężczyzny w codziennym życiu wywołały lawinę śmiechu.

Mamy w naszej szkole utalentowaną młodzież. Wszystkim występującym gratulujemy! Grupę przygotowały: Wioletta Rokita, Ewa Renkowska.
  Tego dnia odbył się także Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Niektórzy lubią poezję” dla klas IV – VI szkoły podstawowej. Przewodnim motywem tej edycji była KOBIETA w szerokim tego słowa ujęciu. Uczniowie, jak zwykle, prezentowali wysoki poziom. A oto wyniki:

I miejsce:

  • Julia Jamrozik kl. VI
  • Anna Jarmusik – kl. IV c
  • Amelia Pawłowska – kl. IV

II miejsce:

  • Marta Boruch kl. V b
  • Magdalena Pryzmont kl. IV c
  • Paweł Juchniewicz – kl. VI b

Wyróżnienia:

  • Weronika Chomiczewska kl. IV b
  • Krzysztof Rakus kl. IV b
  • Natalia Dobko kl. VI a
  • Ewa Bałdowska – kl. V b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W przerwie obrad jury wystąpił Kabaret ,,…pod kapeluszem” w inscenizacji "Miłość w świecie biznesu”, którą przygotowała p. Krystyna Bochenek, czuwająca również nad całością konkursu.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2423104

Ogląda nas

Odwiedza nas 401 gości oraz 0 użytkowników.