WIEŚCI Z PARKIETÓW

  W dniu 25.03.2019 roku w Jabłoni Kościelnej kolejny etap rozgrywek (Finał Wojewódzki ) rozegrały nasze piłkarki ręczne w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej(klasy VII-VIII SP oraz III G). W zawodach wzięły udział reprezentacje: SP nr 49 w Białymstoku, SP w Poświętnem, SP w Nowych Piekutach oraz nasza reprezentacja.

Dziewczęta grające w składzie: Patrycja Aleksiejczyk, Beata Jacewicz, Zuzanna Błaszczyk, Gabriela Chomiczewska, Natalia Paszko, Aleksandra Czarnoskutow, Pola Protasiewicz, Kinga Kasjan, Aleksandra Zambrowska, Kornelia Eksterowicz, Aleksandra Basińska, Wiktoria Paszko, Julia Bejnerowicz, a prowadzone przez p. Leszka Zaniewskiego niestety przegrały trzy mecze i odpadły z dalszych rozgrywek. Ostatecznie drużyna nasza sklasyfikowana zostanie na 7-8 miejscu w województwie.  Był to ostatni turniej tej drużyny, w tym składzie. W związku z tym, jako trener, bardzo serdecznie wszystkim i za wszystko DZIĘKUJĘ. Życzę Wam, aby dalsza Wasza kariera pod okiem innych nauczycieli- trenerów przynosiła wiele satysfakcji, a to czego się nauczyłyście na moich zajęciach było podstawą do dalszych sukcesów. POWODZENIA.

L Zaniewski

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435688

Ogląda nas

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.