Ogłoszenie dyrektora szkoły

  Szanowni Rodzice,
  Istnieje prawdopodobieństwo, że od 8 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Samorządowych w Lipsku rozpocznie się strajk nauczycieli. W tej sytuacji nie będziemy  w stanie zorganizować dzieciom zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Jeżeli jest to możliwe, prosimy o pozostawienie dzieci w domu, jednak jeśli zdecydują się Państwo na wysłanie dzieci do szkoły lub przedszkola - zapewnimy im opiekę w normalnych godzinach zajęć.

  Wszyscy uczniowie przystępujący do egzaminu gimnazjalnego lub egzaminu ósmoklasisty stawiają się w szkole w wyznaczonych terminach.

  Egzaminy odbędą się.

  Decyzja o rozpoczęciu strajku jest uzależniona od porozumienia pomiędzy przedstawicielami rządu i związków zawodowych. Prosimy o śledzenie tej informacji w mediach.

Dyrekcja Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku

Statystyki

Odsłon artykułów:
2393670

Ogląda nas

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Ogłoszenia Ogłoszenie dyrektora szkoły