X Powiatowy Konkurs Wiedzy Humanistycznej "Cogito ergo sum"

  11 czerwca 2013 roku uczennice kl. II C Gimnazjum w Lipsku reprezentowały szkołę w konkursie wiedzy z zakresu przedmiotów humanistycznych zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Augustowie. Trzyosobowe zespoły otrzymały do wykonania wiele zadań z zakresu języka polskiego, historii i sztuki. W skład zespołu naszego gimnazjum weszły: Ewa Bienasz, Zuzanna Orpik, Monika Krzywicka, Sylwia Nieścier- wykonywała prace plastyczną- projekt greckiej maski teatralnej, gdyż tegoroczny konkurs tematycznie był związany ze starożytnością. Nasz zespół zdobył V miejsce, uczennice otrzymały także drobne nagrody rzeczowe.

Bożena Mucha

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435575

Ogląda nas

Odwiedza nas 129 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Gimnazjum Konkursy X Powiatowy Konkurs Wiedzy Humanistycznej "Cogito ergo sum"