SYPNĘŁO MEDALAMI

W dniu 11.05.2019 roku na stadionie w Augustowie rozegrane zostały zawody powiatowe w lekkiej atletyce w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasi zawodnicy osiągnęli wiele bardzo dobrych wyników. Najlepszym zawodnikiem okazał się Tomasz Rakus (startujący w IMS), który zdobył trzy złote medale-w biegu na 100m, skoku w dal oraz w sztafecie 4x100m,  zaś zawodniczką Gabriela Parfieńczyk (startująca w ID), która zdobyła dwa srebrne medale w skoku w dal i sztafecie 4 x 60m.

• IV miejsce w biegu na 2000 m- Jakub Jabłoński

Wszyscy wymienieni zawodnicy uzyskali awans na zawody kolejnego szczebla, czyli ½ Finału Wojewódzkiego- Finał Grupy Północnej. Do zawodów tego szczebla zakwalifikowali się również zawodnicy, których konkurencje nie były rozgrywane w Augustowie(chód sportowy na 3km, rzut młotem, oszczepem oraz dyskiem). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Suwałkach.