Z WĘDKĄ NAD WODĘ

  W dniu 19.05.2019 roku po raz trzeci na Kanale Augustowskim rozegrane zostały spławikowe zawody wędkarskie dla uczniów ZSS w Lipsku. W zawodach wzięło udział siedmiu wędkarzy. Po dotarciu nad akwen uczestnicy zawodów wylosowali stanowiska, na których starali się złowić jak największą liczbę ryb(liczyła się ich waga).

Głównym organizatorem imprezy był p. Leszek Zaniewski przy współpracy p. Elżbiety Bielawskiej, p. Bożeny Zaniewskiej oraz p. Rafała Suszyńskiego. Organizatorzy składają podziękowania p. Adamowi Skoczko z Augustowa (właścicielowi akwenu) oraz Nadleśnictwu Płaska za umożliwienie przeprowadzenia zawodów. Nagrody ufundowane zostały przez LUKS „Biebrza”.

Wyniki:

  • I miejsce – Hubert Suszyński - 0,627
  • II miejsce – Michał Bułak - 0,525
  • III miejsce – Filip Czokało - 0,452

Statystyki

Odsłon artykułów:
2423223

Ogląda nas

Odwiedza nas 441 gości oraz 0 użytkowników.