ZUZA Z BRĄZOWYM MEDALEM

  Mamy kolejną medalistkę Finału Wojewódzkiego, a została nią Zuzanna Błaszczyk uczennica klasy III gimnazjalnej. Stało się to faktem w sobotę 25.05.2019 roku na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zuza startowała w rzucie młotem i zajęła znakomite III miejsce. Swoją przygodę z tą konkurencją rozpoczęła już w klasie pierwszej, później drugiej. Początki nie były ani proste ani zbyt udane. Wytrwałość, determinacja oraz trening doprowadziły naszą sportsmenkę na trzeci stopień podium. Trenerem Zuzy jest p. Leszek Zaniewski. GRATULUJEMY.

W tych samych zawodach wystartowało jeszcze dwoje naszych zawodników:

  • Patrycja Aleksiejczyk w rzucie młotem
  • Tomasz Rakus w skoku w dal oraz biegu na 100 m.

Uzyskane przez nich wyniki pozwoliły zająć miejsca w środku stawki. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia oraz udanych startów w barwach swoich przyszłych szkół średnich.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395052

Ogląda nas

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.