Dzień Dziecka w Przedszkolu

  Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków 3 czerwca 2019 r. Atrakcje tego dnia rozpoczęło przedstawienie "Rzepka" przygotowane przez rodziców dzieci z grupy Motylków. Kolejni,  rodzice urzekli nas swoimi umiejętnościami aktorskimi. Po pysznych lodach dzieci z grup Biedronek, Motylków i Świerszczyków wyszły na plac zabaw.

Tam czekały na nich liczne atrakcje: malowanie twarzy, zagadki, konkursy, rzucanie do celu, tory przeszkód, wielka pajęczyna, przeciąganie liny, tańce…. Wszystkie te atrakcje zorganizowały mamy naszych przedszkolaków, za co, ogromnie im dziękujemy.
Grupa Pszczółek spędziła ten dzień w kinie na projekcji filmu. 
  Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435599

Ogląda nas

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.