Dyskoteka „otrzęsinowa”

  26 września Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę  „otrzęsinową”. Impreza, od dłuższego czasu niezwykle oczekiwana, odbyła się w godzinach popołudniowych od 16.00  do 20.00.

  Wszystkim nie zabrakło dobrego humoru i chęci do zabawy... :) szczególnie naszym czwartoklasistom. Jak co roku  zmagali się z różnorodnymi konkurencjami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski. Był quiz o szkole, taniec z chustami, skakanie w workach, rysowanie portretu wychowawcy oraz konkurs muzyczny „Jaka to melodia?”. Wszyscy świetnie się bawili. Po otrzęsinach odbyła się dyskoteka dla klas IV –VIII.
  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobrą zabawę i zapraszamy na kolejną „potańcówkę”, tym razem z okazji Andrzejek.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2364321

Ogląda nas

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.