19 listopada (czwartek) spotkanie z rodzicami uczniów ZSS w Lipsku o godz. 15.10

SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI W KLASACH:

  • omówienie postępów w nauce i zachowaniu;
  • pedagogizacja na temat: SP - Praca domowa „Jak pomóc dziecku?" Gimnazjum- Szukamy odpowiedzi na pytanie: "Czy znam własne dziecko?"
  • sprawy bieżące klasy i szkoły;
  • możliwość konsultacji z nauczycielami przedmiotu.

POŻEGNANIE 6 – LATKÓW. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU

     "Tu w tym przedszkolu dobrze nam było,

Lecz niestety, to co dobre się skończyło.

Dość zabawy, czas do pracy-

Dziś mówimy my - starszacy-

Żegnaj, żegnaj nam przedszkole”.

  Tymi słowami wiersza 27.06 2013 roku obie grupy 6 – latków pożegnały się ze swoim przedszkolem, paniami, kolegami i beztroską zabawą. 3,4 i 5 –latki z naszego przedszkola przygotowały dla starszaków inscenizację, wiersze i piosenkę. Starszaki żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez te cztery lata spotkały. Pan i Pani dyrektor wręczyli 6 - latkom pamiątkowe dyplomy ukończenia „starszaków” oraz podziękowania rodzicom. Życzymy powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola POŻEGNANIE 6 – LATKÓW. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W PRZEDSZKOLU