Wykorzystanie plików cookies na stronach ZSSLIPSK.HOME.PL

1. Cookies to pliki tekstowe, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika, używane przez serwer do rozpoznania urządzenia użytkownika przy ponownym połączeniu. Cookies są pobierane przy każdym "wejściu" i "wyjściu" z serwisu.
2. Pliki typu cookies używane na zsslipsk.home.pl nie służą identyfikacji użytkowników i na ich podstawie w żaden sposób nie jest ustalana czyjakolwiek tożsamość.
3. Pliki typu cookies są wykorzystywane przez zsslipsk.home.pl:

  • "Cookies" stałe – dzięki nim korzystanie z często odwiedzanych stron jest łatwiejsze (np. zapewniają optymalną nawigację, zapamiętują wybraną rozdzielczość, układ treści etc.). Te pliki pozostają w pamięci przeglądarki przez dłuższy okres. Czas ten zależy od wyboru, którego można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Ten rodzaj plików zezwala na przekazywanie informacji na serwer za każdym razem, gdy odwiedzana jest dana strona. Stałe pliki cookie są również nazywane jako tzw. śledzące pliki „cookie" (ang. tracking cookies).
  • "Cookies" podmiotów zewnętrznych - zsslipsk.home.pl używa platformy Google Analytics do tworzenia statystyk odwiedzin stron. Dane te są wykorzystywane tylko do użytku wewnętrznego i nie są udostępniane osobom trzecim. zsslipsk.home.pl nie używa żadnych platform zewnętrznych np. AdSense czyli platform w których można umieszczać reklamy w związku z tym na naszym serwisie nie ma żadnych spersonalizowanych reklam.

4. Mogą Państwo nie wyrazić zgody na umieszczanie plików typu cookies na urządzeniu końcowym. W związku z tym przedstawiamy poniżej procedury wyłączenia obsługi plików Cookies do trzech najpopularniejszych przeglądarek:

http://support.mozilla.org/pl/kb/W%C5%82%C4%85czanie%20i%20wy%C5%82%C4%85czanie%20obs%C5%82ugi%20ciasteczek

http://support.google.com/accounts/bin/topic.py?hl=pl&topic=2373959&parent=2373957&ctx=topic

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows7/block-enable-or-allow-cookies
5. Usunięcie obsługi plików cookies może doprowadzić do utraty możliwości korzystania z niektórych funkcjonalności serwisu zsslipsk.home.pl, ale nie powinno mieć wpływu na poprawne wyświetlanie strony.
6. Więcej informacji na temat plików Cookies znajdą Państwo na stronie http://wszystkoociasteczkach.pl/

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435942

Ogląda nas

Odwiedza nas 96 gości oraz 0 użytkowników.