Andrzejki 2013

  W końcu listopada nasi wolontariusze uatrakcyjnili Andrzejki osobom niepełnosprawnym w Stowarzyszeniu „Pomóż sobie".
Młodzież przedstawiła inscenizację wierszy „Pan Hilary", „Chory kotek", „Rzepka" Juliana Tuwima.
  Przebrania i maski wprowadziły baśniowy klimat występów. Publiczność oglądała z zaciekawieniem, reagowała śmiechem na humorystyczne sceny. Następnie Wróżki przeprowadziły wróżby andrzejkowe. Ustawianie butów polegało na tym, by wszyscy uczestnicy ustawili swoje buty w rzędzie. Który pantofelek pierwszy przekroczył próg sali, jego właściciel zazna miłości w życiu.

Zabawa „Kim będę w przyszłości" wskazywała na zawód, jaki będzie wykonywała dana osoba. Serce z imionami również mówiło o szczęściu jakie czeka człowieka z osobą, której imię wylosowała. Kolory wskazywały na charakter osoby i jej temperament. To nieliczne wróżby przygotowane przez naszych wolontariuszy.
  Uśmiechy na twarzach i radość w oczach osób niepełnosprawnych i ich rodziców to najlepsza nagroda.
  Na zakończenie odbyła się zabawa po kierunkiem DJ-a.

Opiekunowie wolontariatu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435588

Ogląda nas

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.