"Gwiazdka dla Afryki"

unicef   Serdecznie zapraszamy do wsparcia realizowanego przez nas projektu „Gwiazdka dla Afryki". Projekt ten jest odpowiedzią na dramatyczną sytuację dzieci w Sierra Leone.
  Celem projektu jest: zapoznanie dzieci z sytuacją w krajach rozwijających się, w tym głównie w Sierra Leone, kształtowanie wśród młodych ludzi postawy zaangażowania społecznego, zebranie środków na ratowanie życia dzieci w Sierra Leone.
Nasi uczniowie przygotowali symboliczne prezenty dla maluchów z Sierra Leone. W pudełeczkach znajdują się symboliczne szczepionki, które chcielibyśmy przekazać dzieciom w Afryce.

  „Prezenty gwiazdkowe" będzie można zakupić podczas semestralnego spotkania z rodzicami w ZSS w Lipsku (23.01.2014r.) oraz podczas Dnia Babci i Dziadka organizowanego przez Samorządowe Przedszkole w Lipsku w dn. 24.01.2014r.

  Akcji towarzyszy także kiermasz prac wykonanych przez Koło Scrapowe działające w szkole podstawowej. Bardzo liczymy na Państwa wsparcie!

Klub Misyjny „Rafiki"
Szkolni Koordynatorzy projektu

Statystyki

Odsłon artykułów:
2364315

Ogląda nas

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.