Biedronki

biedronki1   Biedronki to grupa 4 letnich „średniaków" ". Jest nas razem 24, w tym 14 dziewczynek i 10 chłopaków. Bardzo się już zżyliśmy ze sobą i z naszą panią Kasią, więc już łatwiej jest nam rozstawać się z rodzicami. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Chętnie śpiewamy i tańczymy. Lubimy też tworzyć nasze prace plastyczne, które są bajecznie kolorowe. Potrafimy już budować piękne budowle, gotujemy dla lalek w kąciku kuchennym. Niektórzy z nas potrafią złożyć puzzle z bardzo wielu części. Jesteśmy już starsi, więc bardziej ostrożni. Wiemy, że trzeba uważać, żeby nie skrzywdzić kogoś ani siebie podczas zabawy. Bardzo się cieszymy, że Biedronki tworzą wesołą, zgraną grupę.

IMG 0013

 

 

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
1593737

Ogląda nas

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.