Świerszczyki

swierszczyki1  Jesteśmy grupą 2,5 – 3 latków nowo przybyłych do przedszkola i nazywamy się "Świerszczyki" i jesteśmy jak słoneczne promyki...W grupie jest nas razem 13, w tym 5 dziewczynek i 8 chłopców. Podstawową formą naszej aktywności jest zabawa do której zaprasza nas nasza pani Halina. Dużą uwagę poświęcamy samodzielnemu wykonywaniu czynności samoobsługowych przy ubieraniu się, zakładaniu butów i korzystaniu z toalety. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.
Bardzo radośnie jest w grupie „Świerszczyków"!!!

IMG 0104

 

 

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
1597507

Ogląda nas

Odwiedza nas 91 gości oraz 0 użytkowników.