„W KRAINIE BAŚNI, BAJEK, BAJECZEK"

  W kwietniu, Augustowskie Placówki Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna, ogłosiła konkurs plastyczny dla klas I – III pod hasłem: „W krainie baśni, bajek, bajeczek".
  Konkurs cieszył się wśród uczniów naszej szkoły bardzo dużą popularnością, gdyż wpłynęło ponad 20 prac. Wybór pięciu najpiękniejszych był bardzo trudny, ponieważ wszystkie prace były wykonane wyjątkowo starannie, estetycznie i przy zastosowaniu różnorodnych materiałów i technik plastycznych.

  5 maja 2014 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Augustowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom. Oto i oni:
1. Paweł Juchniewicz kl. I b
2. Agnieszka Ankudowicz kl. I b
3. Aniela Zielepucha kl. I b
4. Pola Protasiewicz kl. III b
5. Paulina Karycka kl. II
  Bardzo miła atmosfera w czasie uroczystości, wspaniałe nagrody oraz możliwość obejrzenia przedstawienia pt.: „Czerwony Kapturek" przygotowanego przez pracownice biblioteki, sprawiła, że to wydarzenie na długo pozostanie w pamięci naszych pociech. Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!
  Zapraszamy do galerii foto.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2393298

Ogląda nas

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Szkoła podstawowa Konkursy „W KRAINIE BAŚNI, BAJEK, BAJECZEK"