Szlak Piastowski

  10-13 czerwca odbyła się 4-dniowa wycieczka dla klas IV-VI szkoły podstawowej i uczniów gimnazjum. Z edukacyjnego wyjazdu skorzystało 44 dzieci.
  Na szlaku zwiedzaliśmy Poznań, Toruń, Gniezno, Osadę w Biskupinie, Muzeum Piernika, Muzeum Pierwszych Piastów, Muzeum Kolejki Wąskotorowej, Ostrów Lednicki, Skansen Miniatur Szlaku Piastowskiego, palmiarnię. Ciekawe zajęcia warsztatowe odbyły się w Toruńskim Muzeum Piernika, gdzie uczniowie poznali recepturę wypieku pierników i własnoręcznie wypiekli swoje oryginalne ciasteczka.
  Ta wyprawa to bardzo wartościowa i niezapomniana lekcja historii. Program wycieczki był dostosowany do potrzeb i oczekiwań grupy. Pogoda również dopisała, co było dodatkowym atutem wycieczki.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2317015

Ogląda nas

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.