Hej! To my, Wolontariusze!

  Nasza grupa liczy ponad 30 ochotników – uczniów gimnazjum. Na pewno rozpoznacie nas na zdjęciach. Patrzcie uważnie! W nowym roku szkolnym zaczęliśmy już pracę. Nadal współpracujemy ze Stowarzyszeniem „Pomóż Sobie". To dla podopiecznych stowarzyszenia przygotowaliśmy upominki na imprezę urodzinową. Wykonaliśmy cukierki - kwiaty i torciki – pocztówki. Podczas wycinania i klejenia było wiele śmiech i pozytywnej energii. 28 września uczestniczyliśmy w urodzinach naszych kolegów. Wspólnie graliśmy w różne gry i zabawy, zajadaliśmy smaczne kanapki i oczywiście, jak na urodzinach bywa, częstowaliśmy się pysznym płonącym tortem. Nasze miny na zdjęciach same mówią za siebie – zabawa była wyśmienita!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2424540

Ogląda nas

Odwiedza nas 436 gości oraz 0 użytkowników.