Zdrowy styl życia

  W naszym gimnazjum w listopadzie odbyła się akcja zorganizowana przez zespół profilaktyczny promująca zdrowy styl życia, informująca o szkodliwości palenia i zniechęcająca „palaczy”  do sięgania po papierosy. Wykonano gazetkę ścienną na korytarzu szkolnym. Odbył się również konkurs między klasowy na najciekawszy wiersz o w/w tematyce.
  I miejsce wywalczył  Radosław Kieczeń z klasy IC, II - Maciej Protasiewicz i Rafał Tarasiewicz z klasy IIIA, III - Dawid Sołowianiuk z klasy IB. Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, zostali wyróżnieni : Joanna Parfieńczyk i Magda Hejdeman-kl.IIIB,  Karolina Kulaszewicz-kl.IIB, Ola Wnukowska, Kasia Błaszczyk, Asia Czokało-kl.IIC, Justyna Sztukowska- kl.IC.
Zwycięzcom i wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436818

Ogląda nas

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.