Kolejny sukces chóru Tremolo

  W dniach 17-19.10.2014 r. nasz szkolny chór Tremolo brał udział w finale XXXIV Ogólnopolskiego Konkursu Chórów Szkolnych a'cappella w Bydgoszczy. W pięknym gmachu Filharmonii Pomorskiej, gdzie odbywały się przesłuchania konkursowe, chór Tremolo przedstawił swój repertuar składający się z sześciu utworów polskich kompozytorów. Oprócz tego mieliśmy przygotowane trzy pieśni do wspólnego wykonania z innymi chórami w trakcie koncertu galowego.
  Rada Artystyczna po przesłuchaniu wszystkich chórów przyznała nam w naszej kategorii SREBRNY KAMERTON. Nasz chór wziął więc udział w Koncercie Galowym, wykonując utwór na motywach ludowych pt. Ta wodzicka czysta.
  Oprócz tego młodzież uczestniczyła wraz z innymi chórami w pikniku chóralnym, który odbył się Filharmonii Pomorskiej. Była to świetna okazja do zapoznania się z młodzieżą z innych regionów Polski, a przy tym wspaniała zabawa dla wszystkich. Serdeczne gratulacje członkom chóru Tremolo oraz dyrygentce – Pani Urszuli Bobrowskiej.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395938

Ogląda nas

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.