SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW PRZEMOCY

  10 XII po raz kolejny obchodziliśmy SZKOLNY DZIEŃ PRZECIW PRZEMOCY. Celem tej akcji jest uświadomienie uczniom naszej szkoły potrzeby bezpieczeństwa i szkodliwości zachowań agresywnych, rozwijanie zdolności empatycznych, poczucia własnej wartości.
  Każdego roku obchody tego dnia przybierają inną formę w zależności od potrzeb i pomysłów.
  W akcję profilaktyczną zaangażowały się uczennice z kl. VI b, które dotarły do całej społeczności szkolnej wręczając im plakietki „Jestem przeciw przemocy". Na przerwach starsi uczniowie prowadzili gry i zabawy ruchowe z młodszymi kolegami. Klasy II – III wzięły udział w konkursie plastycznym na plakat pod hasłem: „ Pokonać Stworka Agresorka".
Pamiętajmy o tym, aby szanować innych!
Starajmy się żyć tak, aby innym było z nami dobrze!
Wyniki konkursu na plakat ph.: „Pokonać Stworka Agresorka".

  • I miejsce – kl. II a
  • II miejsce – kl. II b
  • III miejsce – kl. III

  GRATULUJEMY!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2388174

Ogląda nas

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.