Akcja "Stop przemocy"

  Ze względu na bardzo częste  zachowania  agresywne  wśród młodych ludzi pedagog szkolny wraz ze szkolnymi zespołami profilaktycznymi zorganizował akcję „Stop przemocy”. Celem jej było uświadomienie dzieciom i młodzieży, jak niebezpieczne są zachowania, które zmierzają w kierunku przemocy. W przedszkolu i gimnazjum odbyło się spotkanie uczniów z policjantem, który przedstawił możliwe skutki zachowań agresywnych i konsekwencje takich  postępowań. W szkole podstawowej uczniowie obejrzeli  film o przemocy i  dyskutowali na ten temat. Następnie dzieci wykonały prace plastyczne o bezpiecznym zachowaniu i potępiły groźne czyny. Plakaty zostały umieszczone na korytarzach szkolnych. Wykonano też gazetki promujące właściwe zachowania młodego człowieka.
  Czas na walkę z przemocą w szkole, domu, na ulicy!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435550

Ogląda nas

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.