Niecodzienna uroczystość

  18 grudnia 2014 r. w ZSS w Lipsku w czasie uroczystego apelu z okazji świąt Bożego Narodzenia miało miejsce niecodzienne zdarzenie. Samorządy szkoły podstawowej i gimnazjum oficjalnie pożegnały pana dyrektora Lecha Łępickiego, który obecnie sprawuje funkcję Burmistrza Lipska. Podziękowaniom za 15 lat pracy na stanowisku dyrektora, najpierw gimnazjum, a później całego zespołu szkół, nie było końca. Kwiatami i piosenką pożegnaliśmy dobrego gospodarza, nauczyciela i pracodawcę. Niejednemu z uczestników uroczystości łza wzruszenia zakręciła się w oku. Pan dyrektor także był wzruszony i zapewnił wszystkich o swojej życzliwości i pamięci.
  Jak okręt nie może płynąć bez sternika, tak i szkoła nie może funkcjonować bez dyrekcji, dlatego gorącymi brawami społeczność szkolna powitała nowego dyrektora ZSS w Lipsku. Została nim pani Maria Bieciuk, która dotychczas pełniła w zespole funkcję wicedyrektora. Natomiast nowym zastępcą dyrektora będzie pani Teresa Sapieha. Obu paniom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej oraz satysfakcji z poczucia dobrze spełnionego obowiązku.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2315300

Ogląda nas

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.