NAGRODY W KONKURSIE BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO

  W jesiennym numerze 2014 r. redakcja „Naszej Biebrzy" ogłosiła konkurs pod hasłem PRZEPIS NA NORKĘ. W formie literackiej lub plastycznej należało odnieść się do pytań:

Dlaczego norka zagraża naszej przyrodzie: ptakom, rybom, płazom?
Jak możemy ograniczyć jej presję na biebrzańską przyrodę?
W jaki sposób możemy chronić dolinę Biebrzy przed inwazjami niebezpiecznych gatunków?

  Nadesłane prace miały zostać ocenione w pierwszej kolejności pod względem merytorycznym (poprawność zwartych danych w pracy), pod uwagę wzięto również oryginalność formy, walory artystyczne oraz nakład włożonej pracy. Redakcja poinformowała również, iż 15 najlepszych prac zostanie nagrodzona upominkami rzeczowymi oraz opublikowana na łamach „Naszej Biebrzy" i www.biebrza.org.pl.
  Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział dwie uczennice: Wiktoria Maksimowicz z klasy VI a napisała wiersz, a Natalia Parfieńczyk z klasy VI b wykonała plakat. Dziewczęta pracowały pod kierunkiem p. Barbary Aleksiejczyk- nauczycielki przyrody. Miło jest poinformować, że obie uczennice znalazły się w elitarnej grupie piętnastu nagrodzonych osób.
  Gratulujemy serdecznie!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2424285

Ogląda nas

Odwiedza nas 459 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Szkoła podstawowa Konkursy NAGRODY W KONKURSIE BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO