Zebranie z rodzicami

  22. 01. 2015 r. na zebraniu z rodzicami wystąpił zespół taneczny prowadzony przez panie: Wiolettę Rokita i Krystynę Bochenek. Uczestnikami są uczennice kl. IV – VI szkoły podstawowej.
Oto dziewczęta w tańcu z gatunku ZUMBy do utworu „ BORO – BORO".

  Następnie wystąpiła kl. III pod kierunkiem pani Ewy Sapieszko we współpracy z panię Wiolettą Rokita w 2 kolędach granych na fletach.

  Na koniec zaprezentowały się mażoretki pod kierunkiem pani Karoliny Karpińskiej. Początek istnienia grupy związany jest z działalnością orkiestry dętej i sięga 2006 roku. Obecnie grupa działa przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury. Od 2012 roku opiekunem grupy jest pani Karolina Karpińska. Formacje mażoretek tworzą uczennice szkoły podstawowej. Grupa bierze udział w gminnych wydarzeniach kulturalnych oraz reprezentuje nasz region na forum województwa podlaskiego. Aktualny skład grupy rozpoczął próby w Październiku 2014 roku, a efekty dotychczasowej pracy zostaną Państwu niebawem zaprezentowane.

  Występy dostarczyły rodzicom, nauczycielom wielu wrażeń estetycznych.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396514

Ogląda nas

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.