URODZINKI – WALENTYNKI

  Wolontariusze z naszej szkoły w niedzielne popołudnie 15 lutego 2015r. pomogli w zorganizowaniu zabawy urodzinowo - walentynkowej w Stowarzyszeniu „Pomóż Sobie" w Lipsku. Na uroczystości był płonący tort dla solenizantów, kartki z życzeniami, kwiaty-lizaki (wykonane przez wolontariuszy), baloniki i słodycze. Wspólnie zaśpiewaliśmy „100 lat". Później bawiliśmy się przy muzyce, ale był to również czas rywalizowania w różnych zabawach i grach, np. odgadywanie nazw przedmiotów znajdujących się w pojemnikach, próbowanie przez dotyk, smak, węch i nazywanie różnych produktów – sól, cukier, sok, kwasek cytrynowy, itp., dmuchanie na płonące świece, odgadywanie zagadek czy tańce z kotylionami i balonami.
  Wszyscy bawiliśmy się znakomicie. Dowodem na to są nasze uśmiechnięte buzie na zdjęciach.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396533

Ogląda nas

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.