WOLONTARIUSZE PRZED WIELKANOCĄ

  Gorący okres przedświąteczny to również intensywne działania wolontariuszy. W trakcie spotkań marcowych wykonywaliśmy świąteczne pocztówki dla Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Pomóż Sobie". Najwięcej jednak emocji było podczas tworzenia kolorowych jaj na stół wielkanocny. Oklejaliśmy styropianowe jajka elementami świątecznymi - zajączki, kurczaczki, bazie- następnie je lakierowaliśmy, osadzaliśmy na patykach i ozdabialiśmy kokardkami. Efekt był niesamowity.
  Pisaliśmy również wydmuszki prawdziwym rozgrzanym woskiem, zanurzaliśmy je w farbach, a wszystko to odbywało się pod profesjonalnym okiem p. Basi Tarasewicz na warsztatach w MGOK-u w Lipsku. Naprawdę nieźle nam to wyszło. Własnoręcznie wykonane pisanki przyozdobią nasze wielkanocne stoły.
Wolontariuszki, wędrując od jednej instytucji do drugiej, prezentowały swoje wytwory mieszkańcom Lipska. Wszyscy byli zachwyceni pracami młodzieży.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396022

Ogląda nas

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.