NA SŁUŻBIE W KOŚCIELE

  Wielki Post to w tradycji katolickiej czas zadumy nad własnym życiem oraz oczekiwania na Zmartwychwstanie Chrystusa. Dobrą okazją do przemyślenia swojego postępowania i zajrzenia w swoje sumienia jest uczestnictwo w rozważaniach Drogi Krzyżowej. Tradycją naszej drużyny jest prowadzenie rozważań w jeden z piątków. W tym roku miało to miejsce 6 marca, a nasze słowa skierowane były głównie pod adresem ludzi młodych, choć z pewnością każdy znalazł tam coś dla siebie. Jako drużyna wzięliśmy też udział w ostatniej Drodze Krzyżowej, która z powodu złej pogody odbyła się w kościele, a nie ulicami miasta.
  Naszą służbę zakończyliśmy uczestnicząc w uroczystej procesji rezurekcyjnej, która rozpoczęła radosny okres świętowania Zmartwychwstania Pańskiego.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435813

Ogląda nas

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.