POWRÓT NA SCENĘ

  W sobotę, 16 maja, w Sokółce odbył się tegoroczny Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej. W kinie „Sokół" zebrało się liczne grono zuchów i harcerzy z naszego hufca. Rywalizacja odbywała się w kilku kategoriach: gromada zuchowa, drużyna harcerska, grupa wędrownicza oraz soliści. W każdej z kategorii prezentowane były dwie piosenki o tematyce harcerskiej lub turystycznej. Ciepła atmosfera podczas występów sprzyjała dobrej zabawie.
  Nasza drużyna zaprezentowała dwa utwory: „U wrót lasu" i „Kamyk", a solistka – Kinga Dobko – wystąpiła w piosenkach: „Tak jak ptaki" oraz „Wiklina". Ku naszemu zaskoczeniu i radości w obu kategoriach zajęliśmy pierwsze miejsca i tym samym uzyskaliśmy przywilej zorganizowania festiwalu w przyszłym roku. Gratulujemy Kindze oraz całej drużynie i życzymy dalszych sukcesów.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2394087

Ogląda nas

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.