Scrapowe prace w roku szkolnym 2014/2015

  Musimy przyznać, że w tym roku szkolnym zagapiłyśmy się i zapomniałyśmy o dokumentacji fotograficznej naszych prac. Może to dlatego, że ręce miałyśmy pełne pracy... Papierkowej, oczywiście! To my wykonałyśmy w tym roku: laurki na Dzień Edukacji Narodowej i Dni Kobiet i Matki, kartki i dekoracje świąteczne, kwiaty z papieru, plakaty na wiele szkolnych akcji i na gazetkę SU, walentynki... To nasze kwiaty i napisy były tłem Dnia Samorządności. Szyłyśmy misie na akcję charytatywną i robiłyśmy kwiaty filcowe, które rozdawali wolontariusze podczas Targów Ekonomicznych w Augustowie. Napracowałyśmy się! Z przyjemnością!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435589

Ogląda nas

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Kółko scrapowe Scrapowe prace w roku szkolnym 2014/2015