„Bo Ziemia to wyspa zielona"

  Szkolne koło Teatralka przygotowało i zaprezentowało spektakl o tematyce ekologicznej. Przedstawienie mogły obejrzeć przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej. Dlaczego tym razem postawiliśmy na ekologię? Zbliżają się wakacje i należy pamiętać o tym, że z darów przyrody powinniśmy korzystać rozważnie. A tak na co dzień także warto oszczędzać wodę, energię, gaz i książki, by uzyskane w ten sposób pieniądze przeznaczyć na nie tylko wakacyjne przyjemności. Aby uatrakcyjnić spektakl, wykorzystaliśmy różne formy przekazu- słowo, piosenkę, prezentacje multimedialne, efekty dźwiękowe. Korzystaliśmy z pomocy - oprawę muzyczną przygotowała pani W. Rokita, natomiast efekty dźwiękowe i prezentacje pan R. Magiera. Serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396058

Ogląda nas

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.