Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Rok Dzikich Łąk w BPN"

  Konkurs pt. „Rok Dzikich Łąk w Biebrzańskim Parku Narodowym” adresowany był do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych i propagowany za pośrednictwem pisma przyrodniczo – historycznego „Nasza Biebrza”, a także strony internetowej BPN.
  Szkołę Podstawową w Lipsku reprezentowały w tym konkursie uczennice uczestniczące w zajęciach rozwijających z przyrody. Dziewczęta, wraz z prowadzącą zajęcia p. Barbarą Aleksiejczyk, wybrały się w tym celu na kilkugodzinną wyprawę w teren. Najlepsze fotografie zostały wysłane do Biebrzańskiego Parku Narodowego.
  Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Henel, Katarzyna Nowicka i Piotr Tałałaj, zebrała się w dniu 11.10.2012r. i dokonała oceny zdjęć nadesłanych na konkurs. W kategorii Szkoła Podstawowa II miejsce zajęła  nasza uczennica - Olga Wierzbołowicz z klasy VI B.  
  Fotografię Oli oraz inne nagrodzone w konkursie zdjęcia możecie oglądać na stronie: http://www.biebrza.org.pl/index.php?wiecej=1437&wiecej_news=1

Statystyki

Odsłon artykułów:
2393381

Ogląda nas

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Szkoła podstawowa Konkursy Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Rok Dzikich Łąk w BPN"