Zaproszenie do udziału w badaniu

npseo

Lipsk, 19.10.2015r.

 

Szanowni Rodzice,

  W dniach 26.10. – 04.11.2015 r. w Szkole Podstawowej im. Anastazji Milewskiej w Lipsku pojawi się zespół wizytatorów ds. ewaluacji, którzy będą się przyglądać naszej placówce. Efektem ich pracy będzie raport, opisujący różne aspekty funkcjonowania szkoły. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wyrażenia swoich opinii na potrzeby tego raportu.
  Wizytatorzy ds. ewaluacji starają się uzyskać pełny obraz funkcjonowania placówki. Rozmawiają z dyrekcją, nauczycielami i z uczniami. Istotnym elementem jest rozmowa z rodzicami.
  Zapraszamy Państwa na spotkanie z wizytatorami ds. ewaluacji w dniu 3 listopada 2015 r. (wtorek) o godz. 11.00 do Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku (biblioteka – 1. piętro).
  W trakcie rozmowy zostaną Państwo poproszeni o wyrażenie opinii na temat funkcjonowania naszej szkoły. Spotkanie potrwa do 90 min, nie będą w nim uczestniczyć przedstawiciele dyrekcji ani nauczyciele, a informacje zebrane w trakcie badania są w pełni anonimowe. Wypływające z niego wnioski będą częścią raportu, który niebawem zostanie zamieszczony na platformie internetowej www.npseo.pl. w zakładce "Zobacz raport z ewaluacji swojej szkoły".
  Zależy nam na Państwa szczerych opiniach. Chcemy poznać Państwa zdanie. Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy uda nam się wzmocnić i rozwijać naszą szkolną społeczność.

 

Z wyrazami szacunku,
Maria Bieciuk       

 

 Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły lub pod nr telefonu – (87)6423059

Statystyki

Odsłon artykułów:
2347658

Ogląda nas

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.