Turniej finałowy

  W dniu 7.11. odbył się w Dąbrowie Białostockiej finałowy turniej tegorocznej edycji Profesjonalnej Ligi Taekwon-do. Wśród 171 uczestników z siedmiu klubów północno-wschodniej Polski bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie ZSS reprezentujący barwy PST "Ko-Dang" Lipsk. Najlepszy wynik uzyskał Paweł Chomiczewski, który wywalczył dwa złote medale, co przyczyniło się do wygrania przez niego całej tegorocznej klasyfikacji juniorów PLT.
  Nasi medaliści w poszczególnych kategoriach:

 1.  kadet młodszy - Karina Fiedorowicz (złoto), Jakub Jarmusik (srebro), Wiktoria Kaziukiewicz (brąz);
 2. kadet starszy - Angelika Wilczyńska (srebro);
 3. młodzik - Krzysztof Boguszewski (złoto);
 4. junior - Paweł Chomiczewski (2x złoto), Maciej Toczyłowski (2x brąz).

Ponadto w turnieju udział wzięli:

 • Kamil Borodziuk;
 • Gabriela Chomiczewska;
 • Pola Protasiewicz;
 • Kinga Kasjan;
 • Sebastian Sobolewski;
 • Aniela Zielepucha;
 • Paweł Zieziula;
 • Julia Jamrozik.

 

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396007

Ogląda nas

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.