WALENTINO w szkole podstawowej

  15 lutego 2016r. w szkole podstawowej odbył się apel z okazji walentynek. Na początku kółko teatralne „ISKRA" zaprezentowało się w kabaretowym przedstawieniu pt. „Walentiono z kl. IV". W tytułowego bohatera wcieli się Kacper Jabłoński z kl. IV. Dzielnie wspomagali go koledzy: Mateusz Białous - Racuch, Mateusz Boruch - Bartek, Jakub Klepadło - Artek. Chwalipięta i skarżypyta w przedstawieniu to Magda Haraburda. Jej koleżanki to: Hania Trochimowicz i Ola Borodziuk. Kabaret urozmaiciły piosenki w wykonaniu kl. IV-tej.
  Na tej nietypowej godzinie wychowawczej zostały także rozdane walentynki - przygotowane przez koło scrapowe i wielu uczniów naszej szkoły.
„Wisienką na torcie" był występ „Małej Pasji" do piosenki „Bella".
  Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim tym uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w walentynkową akcję- różowego i czerwonego akcentu stroju.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2313884

Ogląda nas

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.