Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych w Taekwon-do

  Piotr Protasiewicz, Maciej Toczyłowski oraz Paweł Chomiczewski w dniu 19.03. wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów Młodszych w Taekwon-do, które odbyły się w hali MOSiR w Lublinie. Turniej ten stanowił również pierwszą eliminację do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

  Uczniowie zaprezentowali się świetnie. Zwłaszcza Piotr Protasiewicz, który wygrał konkurencję walk juniorów młodszych kategorii +70 kg! W tej samej kategorii startował Maciej Toczyłowski. Jemu po pokonaniu przeciwnika w ćwierćfinale, niewiele zabrakło do wygrania półfinału. Tym razem zajął trzecie miejsce. Trzeci z naszych reprezentantów - Paweł Chomiczewski startował tylko w układach formalnych stopni uczniowskich. Niestety nie udało mu się awansować do strefy medalowej.
Dzięki zwycięstwu Piotr Protasiewicz zapewnił sobie udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, które odbędą się w maju w Nowej Rudzie.

  Mamy nadzieję, że również Maciej i Paweł uzyskają kwalifikacje podczas drugiej eliminacji do Mistrzostw Polski, która odbędzie się 16.04. w Dąbrowie Białostockiej.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2395971

Ogląda nas

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Taekwon-do Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych w Taekwon-do