„Karczochowe" jajka w grupie Motylków

  Dzieci z grupy Motylki w tym roku ozdabiały już swoje wydmuszki metodą batikową, natomiast 22 lutego 2016r. w ramach dalszych zajęć o tematyce wielkanocnej do naszej grupy zawitała p. Janina Ciwoniuk. Zaprosiliśmy również gr. Biedronek. Pani Jasia przybliżyła przedszkolakom jak jeszcze inaczej można ozdobić jajka. Były to jajka styropianowe ozdabiane techniką „karczochową", czyli przy pomocy wstążki atłasowej i szpilek. A żeby to nie były zwykłe jajka, to nasz gość pokazał jak się robi zająca. Wystarczyło dodać trochę filcu, ruchome oczka i ... proszę. Dziękujemy p. Jasi za super lekcję cierpliwości :)

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316908

Ogląda nas

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola „Karczochowe" jajka w grupie Motylków