Podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2015/16

kb16  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego Krzysztof Boguszewski z klasy VI uczestniczył w uroczystym spotkaniu z udziałem Podlaskiego Kuratora Oświaty pani Jadwigi Marioli Szczypiń, które odbyło się 23.03.2016 r. w Suwałkach. Wśród zaproszonych gości znalazło się 36 laureatów z powiatów: suwalskiego, augustowskiego, sejneńskiego i grajewskiego. Krzysztof, oprócz serdecznych gratulacji, otrzymał również zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata.
  Ucznia do konkursu przygotowała p. Barbara Aleksiejczyk - nauczycielka przyrody.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2317050

Ogląda nas

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Szkoła podstawowa Konkursy Podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2015/16