XIII Gminny Konkurs Recytatorski ,,Niektórzy lubią poezję" ph. ,,Przywołajmy letnie wspomnienia"

19.05 2016 r. uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Lipsk zgromadziły się w M – GOK-u w Lipsku , by zaprezentować się w recytacjach polskich autorów. Jury oceniło uczniów w trzech kategoriach. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali się następująco:

  • w kategorii klas IV – I miejsce zajęła Weronika Krysiuk
  • w kategorii klas V – I miejsce Hania Trochimowicz, wyróżnienie – Pola Protasiewicz
  • w kategorii klas VI – II miejsce Klaudia Klara Hejko.

A wszyscy pozostali uczniowie otrzymali dyplomy i wyróżnienia, opiekunowie zaś – podziękowania. W przerwie obrad jury kółko teatralne ,,ISKRA" przedstawiło ",Sen (o) nocy letniej". Aktorów przygotowały panie: Krystyna Bochenek i Wioletta Rokita.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316977

Ogląda nas

Odwiedza nas 176 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej XIII Gminny Konkurs Recytatorski ,,Niektórzy lubią poezję" ph. ,,Przywołajmy letnie wspomnienia"