Dzień Dziecka z Parą Prezydencką

  1 czerwca 2016 r. na Placu Jana Pawła II w Ełku odbył się coroczny Festyn Rodziny z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Caritas Diecezji Ełk oraz Urząd Miasta Ełku. Podczas niego zostały wręczone nagrody w konkursie zorganizowanym z okazji 1050-lecia Chrztu Polski. Wśród laureatów tego konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Aniela Zielepucha z kl. 3b zajęła I miejsce, Marta Boruch - IV miejsce - w kategorii plastycznej „ U źródeł Polski". Hanna Trochimowicz - I miejsce, Mateusz Boruch - III miejsce (oboje z kl. 5a) w kategorii plastycznej „Zadziwiające losy Polski". Uczniów do konkursu przygotowała p. Agnieszka Boruch.
  W XI Ogólnopolskim Festynie Rodzinnym wziął udział Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą. Album wykonany na konkurs przez Mateusza został wręczony w prezencie Parze Prezydenckiej. Albumy wręczyli Hania i Mateusz.
  Gratulujemy laureatom!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2313916

Ogląda nas

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.