WYCIECZKA „PIENINY – KRÓLESTWO DUNAJCA"

  W dniach 6 - 9 czerwca 2016 r. odbędzie się wycieczka w Pieniny. Uczestniczy w niej łącznie 37 osób z klas IV –VI SP, I-III gimnazjum. Opiekunami wycieczki są p. Elżbieta Bielawska, p. Ewa Klepacka, p. Zbigniew Krzywicki, p. Wiesław Zakrzewski.
Opiekunowie przypominają uczniom i ich rodzicom o zabraniu ze sobą ważnej legitymacji szkolnej, stosownego ubrania (kurtka przeciwdeszczowa, ciepła bluza, wygodne buty, buty na zmianę), leków (jeśli są przyjmowane), kanapek na pierwszy dzień (w tym dniu będzie dopiero obiadokolacja). Wyjazd w dniu 6 czerwca 2016r. o godzinie 4:00 (rano) spod budynku szkoły. Zbiórka uczestników imprezy o godz. 3:50. Prosimy o punktualne przybycie.
  Planowany powrót w późnych godzinach wieczornych 9 czerwca 2016r.
  W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły, tel. 87 6423059.
  W załączeniu program wycieczki.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2420655

Ogląda nas

Odwiedza nas 398 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ZSS WYCIECZKA „PIENINY – KRÓLESTWO DUNAJCA"