„Czterdzieści lat minęło..."

  13. 10.2016r. świętowaliśmy nie tylko Dzień Edukacji Narodowej, ale także szczególny jubileusz istnienia szkoły w budynku, w którym do dzisiaj się mieści. Wspomnieniom nie było końca, a jest co wspominać- uroczysta inauguracja w 1976r. , ważne wydarzenia w ośmioklasowej szkole, powstanie gimnazjum, drużyny harcerskiej... O wszystkim nie dało się opowiedzieć, ale bardzo się staraliśmy zaprezentować zaproszonym gościom i naszym uczniom dorobek i historię naszej szkoły. I tu należy podkreślić zaangażowanie uczniów, nauczycieli i wszystkich, którzy pracowali, przygotowując tę ważną uroczystość.
  To było ogromne przedsięwzięcie, ale przecież święto niecodzienne. Nie zapomnieliśmy także o życzeniach dla wszystkich pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Całą uroczystość można by posumować cytatem z części artystycznej:

"Szkoła, ach ta szkoła! Cóż by bez niej wart ten świat?
Co tu kryć, co tu kryć. Nie można bez szkoły żyć.
Jeśliś jeszcze tego nie pojął brachu,
Toś jest kiep!"

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435928

Ogląda nas

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ZSS „Czterdzieści lat minęło..."